Osobní kontakty

Vedení firmy Telefon Mobil E-mail
Aust Miroslav 326 373 077 602 323 007 aust@elco-mb.cz
Aust Miroslav ml. 326 373 093 725 765 749 mirek.aust@elco-mb.cz
Vedoucí pobočky Kralupy Telefon Mobil E-mail
Pokorný Petr 315 729 079 602 285 253 pokorny@elco-mb.cz
Obchodní oddělení Telefon Mobil E-mail
Zdobinská Marcela 326 373 074 721 530 379 zdobinska@elco-mb.cz
Jodasová Hana 326 373 082 602 580 384 jodasova@elco-mb.cz
Rejman Martin 326 373 072 602 654 930 rejman@elco-mb.cz
Srba Patrik 326 373 075 srba@elco-mb.cz
Svoboda Josef 326 373 088 602 147 089 svoboda@elco-mb.cz
Účetní oddělení Telefon Mobil E-mail
Fukárková Iveta 326 373 079   fukarkova@elco-mb.cz
Štěpánová Lenka 326 373 076 stepanova@elco-mb.cz
Příjem zboží Telefon Mobil E-mail
Machačná Eva 326 373 081 machacna@elco-mb.cz
Tomsová Renata 326 373 081 606 137 726 tomsova@elco-mb.cz
Propagační oddělení Telefon Mobil E-mail
Nákupní oddělení Telefon Mobil E-mail
Havlík Martin 326 373 089 havlik@elco-mb.cz
Poluha Miroslav 326 373 094 poluha@elco-mb.cz
Vorel Ludvík 326 373 084 727 818 961 vorel@elco-mb.cz